Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Home PageΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Βελτιωση-Προφιλ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nisgia




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Points : 3
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Αργυρουπολη, Αθηνα

Βελτιωση-Προφιλ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βελτιωση-Προφιλ   Βελτιωση-Προφιλ Icon_minitimeΣαβ Αυγ 13, 2011 11:02 pm

Καλησπερα στον κοσμο του Γκρεπολις αν και πρωτο ποστ δεν ηθελα να ειμαι παραπονιαρης αλλα μπορειτε να αλλαξετε το χρωμα σε καποια γραμματα μεσα στο προφιλ? πχ τα γραμματα στην ημερομηνια γεννησης και κατω αχνοφαινονται και στην αρχη νομιζα πως ηταν καποιο σφαλμα και μου πηρε λιγη ωρα μεχρι να καταλαβω οτι ηταν σε γκρι χρωμα..

Επισης αφου οι περισσοτεροι αν οχι ολοι ειναι παικτες στο παιχνιδι πιστευω πως δεν θα ταν ασχημο να υπηρχε επιλογη στο προφιλ να βαζουμε το ID Nickname μας και σε ποιον κοσμο παιζουμε.
Cheers~~
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anorthosisfc

Anorthosisfc


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Points : 781
Reputation : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : Κύπρος

Βελτιωση-Προφιλ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βελτιωση-Προφιλ   Βελτιωση-Προφιλ Icon_minitimeΚυρ Αυγ 14, 2011 12:20 am

Nisgia έγραψε:
Καλησπερα στον κοσμο του Γκρεπολις αν και πρωτο ποστ δεν ηθελα να ειμαι παραπονιαρης αλλα μπορειτε να αλλαξετε το χρωμα σε καποια γραμματα μεσα στο προφιλ? πχ τα γραμματα στην ημερομηνια γεννησης και κατω αχνοφαινονται και στην αρχη νομιζα πως ηταν καποιο σφαλμα και μου πηρε λιγη ωρα μεχρι να καταλαβω οτι ηταν σε γκρι χρωμα..

Επισης αφου οι περισσοτεροι αν οχι ολοι ειναι παικτες στο παιχνιδι πιστευω πως δεν θα ταν ασχημο να υπηρχε επιλογη στο προφιλ να βαζουμε το ID Nickname μας και σε ποιον κοσμο παιζουμε.
Cheers~~

για το χρώμα δεν έχω καταφέρει ακόμα να βρω που είναι το λάθος ωστόσο θα το ξαναπροσπαθήσω για το δεύτερο θα μιλήσω και με τον slone να δούμε

ευχαριστούμε για της προτάσεις σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://grepolistimes.forumgreek.com
 
Βελτιωση-Προφιλ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικά :: Ιδέες-
Μετάβαση σε: